WITAMY NA STRONIE FUNDACJI "W TROSCE O PŁODNOŚĆ" IM. ŚW. JANA PAWŁA II

Strona internetowa jest aktualnie w budowie. Zapraszamy wkrótce!

LISTA INSTRUKTORÓW MODELU CREIGHTON
 
Nazwisko i imię Miejscowość Informacje kontaktowe Strona www
dolnośląskie
Bober Joanna, FCP Wrocław joanna.bober@fev.wroclaw.pl www.plodnosc.wroclaw.pl
Krajewska Magdalena, FCP Wilkszyn mkrajewska@rodzina.wroclaw.pl  
Strug Krzysztof, FCP Wrocław 692 550 798
krzysztof.strug@fev.wroclaw.pl
www.umilowani.pl www.plodnosc.wroclaw.pl
kujawsko-pomorskie
Remus Agnieszka, FCP Bydgoszcz 52 510 89 00
kontakt@nowe-zycie.pl
www.nowe-zycie.pl
Stranz-Rambowicz Carine, FCP Bydgoszcz 52 510 89 00
kontakt@nowe-zycie.pl
www.nowe-zycie.pl
lubelskie
Pezda Małgorzata, FCP Lublin 513 532 746
gosiauniap@wp.pl
Stephan Anna, FCP Radzyń Podlaski 500 145 937
astephan.poradnia@gmail.com
fb: Poradnia im. św. Rodziny. Ośrodek Troski o Płodność. Anna Stephan
Szczepanik Monika, FCP Lublin 880 605 702
pronapro.mszczepanik@gmail.com
 
Wojtyła Anna, FCP Lublin 663 205 031
annawojtyla1@wp.pl
 
lubuskie
Jasińska Barbara, FCP Zielona Góra 607 661 338 
basia@juglans.com.pl
www.juglans.com.pl
łódzkie
Dziuba-Marzec Anna, FCP Wieluń 607 822 291
poradnia@fertilianum.pl
www.fertilianum.pl
Janz Olimpia, FCP Łódź 531 265 626
badania@olimpiamed.com
www.olimpiamed.com
małopolskie
Bąk Anna, FCPI Kraków 785 213 597
creightonwnapro@gmail.com
 
Dubiel Joanna, FCP Tarnów 796 211 958
joanna-dubiel@wp.pl
Juszczyk Agnieszka, FCP, FCE Tarnów 693 110 006  
Koprowska Iwona, FCP Kraków 600 701 799  
Marek-Cycoń Anna, FCP Kraków 507 868 528
info@poradniadlazycia.eu
www.poradniadlazycia.eu
Orkisz Anna, FCP Kraków 601 053 629  
mazowieckie
Bassa Bożena, FCP Łomianki 695 205 060
bbassa@wp.pl
Bechler Małgorzata, FCP Warszawa 602 715 329
m.bechler@instytut-rodziny.pl
www.instytut-rodziny.pl
Kamińska Hanna, FCP Warszawa 607 180 325
hannakaminskafcp@gmail.com
Kaszo-Stanik Katarzyna, FCP Radom 510 052 049
katarzynastanik45@gmail.com
www.nieplodnosc.com.pl
Mariańczyk Beata, FCP Warszawa, Radzymin 665 894 546
b.marianczyk@gmail.com
www.poloznabeata.pl
Ostatek Anna, FCP Radom 604 423 314
anna@plodnoscradom
www.plodnoscradom.pl
Rasztawicka-Szponar Agnieszka, FCP Stanisławów k. Mińska Mazowieckiego 609 240 376
aga.szponar@gmail.com
www.arsferti.pl
Stupecka Aleksandra, FCP Płock 502 559 252
aleksandra.stupecka@gmail.com
www.plodnosc-plock.pl
Zalewska Paulina, FCP Józefosław, Piaseczno 600 397 280
paulina.zalewska@pieknaplodnosc.pl
www.pieknaplodnosc.pl
opolskie
Godzich-Siwiak Monika, FCP Opole 603 070 244
monika.godzioch.siwak@gmail.com
 
podkarpackie
Hudycz Aneta, FCP Jarosław, Rzeszów 502 326 356
anetahudycz@gmail.com
 
Kopera Edyta, FCP Mielec 791 999 684
tulipanka.e@gmail.com
 
Kosiba Małgorzata, FCPI Krosno 724 206 456  
Kozyra Anna, FCP Leżajsk, Rzeszów, Sokołów Małopolski 667 192 782
anulkakoz@gmail.com
 
Paśko Beradeta, FCP Rzeszów 792 576 986
bernardeta.pasko@wp.pl
www.o-plodnosci.rzeszow.pl
fb: Model Creighton Rzeszów
Trojnar Agnieszka, FCP Rzeszów 606 286 228
atrojnar.fertivita@gmail.com
 
podlaskie
Wiesławska Marta, FCP Białystok 85 653 12 70
mw.crms@gmail.com
www.napromedica.pl
pomorskie
Rybarczyk Lidia, FCP Gdańsk 783 002 002
lidka.rybarczyk@gmail.com
www.naprocentrum.pl
Wawrzusiszyn Emilia, FCP Sopot, Gdańsk 783 002 002
emiliawawrzusiszyn@gmail.com
www.naprocentrum.pl
śląskie
Gleń Karolina, FCP Gliwice 518 758 752
indiligo.glen@gmail.com
www.indiligo.pl
Jurczyk Ewa, CFCP, CFCE Katowice, Mysłowice 882 795 099
ewa@profamilia21.pl
www.profamilia21.pl
Mucha Anna, FCP Radzionków 694 239 314
a.mucha.info@gmail.com
 
Rafacz Aneta, FCP Bielsko-Biała 501 064 092
anetarafacz@gmail.com
 
Rogozińska Jagoda, FCP Tarnowskie Góry 509 059 814
jagoda.rogozinska@gmail.com
 
Słuszniak Ewa, FCP Częstochowa 600 046 684
poradnia@ewasluszniak.pl
 
Zając Anna, FCP Skoczów 501 053 114
aniatamalo@gmail.com
 
świętokrzyskie
Duda Paulina, FCP Wola Łagowska 501 105 827
paulinadudafcpi@gmail.com
 
warmińsko-mazurskie
Kowalski Piotr, FCPI Olsztyn 600 898 367
rodzina.olsztyn@gmail.com
www.rodzina.olsztyn.pl www.plodnosc.olsztyn.pl
wielkopolskie
Barczyk Katarzyna, FCPI Piła 531 929 237
katarzynahe@o2.pl
 
Szymaniak Mirosława, FCP Poznań 667 296 723
mirka.szym@wp.pl
www.prolifeclinic.pl
zachodniopomorskie
Grzyb Ewelina, FCP Police 600 560 069  
Sachaj Katarzyna, FCP Szczecin 503 398 303
k.sachaj@gmail.com
www.napro.szczecin.pl